Priser för behandlingar

Medicinsk Fotvård:
Medicinsk fotvård med laser (60 min): 770 kr
Medicinsk fotvård inkl. laserbehandling pensionär (60 min): 720 kr
Medicinsk fotvård, nagelkorrigering: 760 kr
Delbehandling, medicinsk fotvård. Nagelklippning och formning av naglar (30 min). Pris: 450 kr


Fotvård med friskvårdsbidrag
Fotvård friskvård (60 min): 950 kr





Vill du boka en tid?
Oavsett om du är en privatperson eller representerar ett företag som söker friskvård för dina anställda är det enkelt att boka din behandling. Du kan smidigt boka din tid via min hemsida eller direkt på Bokadirekt.

Om du föredrar en personlig kontakt är du varmt välkommen att ringa eller skicka ett SMS till mig på 070-730 42 28. Du kan också mejla mig på frankropptillta@gmail.com. Tänk på att inkludera ditt telefonnummer, så att jag kan ringa tillbaka om vi behöver prata mer.

Tillgänglighet:
Jag finns här för dig måndag till fredag mellan 08.30 och 18.00. Har du eller någon i ditt team behov av akut hjälp? Ring mig direkt, så försöker vi hitta en tid som passar så snart som möjligt.

Boka nu:
Oavsett om du väljer att boka via Bokadirekt, skicka ett mejl eller ringa, ser jag fram emot att höra från dig! Tillsammans kan vi skapa en skräddarsydd friskvårdslösning som gynnar både er verksamhet och era anställdas välmående, såväl som att ge dig själv en avkopplande stund.

 

Använd dina friskvårdspengar hos mig!
Visste du att du kan använda dina friskvårdspengar genom Epassi när du bokar behandlingar hos mig? Det är ett utmärkt sätt att investera i ditt välmående!

Fotvård för företag?
Är du intresserad av att erbjuda fotvård på din arbetsplats? Jag hjälper gärna till med skräddarsydda lösningar för fotvård. Tveka inte att begära en offert, så ser vi till att hitta något som passar just er verksamhet!

Jag ser fram emot att hjälpa er och bidra till en hälsosammare arbetsmiljö!